Obecnie poszukujemy pracowników w Częstochowie na poniższe stanowiska:

Programista ASP.NET MVC C# (Częstochowa)

Zadania

  • Projektowanie i programowanie aplikacji internetowych w ASP.NET MVC C#
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Technologie w których pracujemy

  • .NET C# ASP.NET MVC AJAX
  • SQL Server, ORM, T-SQL
  • HTML 5, SCSS, CSS3, JQuery, TypeScript, Bootstrap
  • TeamCity, GIT, xUnit, log4net, Visual Studio

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia - widełki brutto 5000 - 12000 zł. Praca w Częstochowie. Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam maila praca3@solex.net.pl

Frontend Developer HTML/JS (Częstochowa)

Zadania

  • Rozwijanie frontu webowego systemu B2B (HTML / CSS/ JS)

  • ReactJS, Angular

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia - widełki brutto 5000 - 12000 zł. Praca w Częstochowie. Dla studentów możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin. Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam maila praca4@solex.net.pl

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy rozwijaniu najlepszego systemu B2B w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o prace na czas nieokreślony lub kontrakt
  • Elastyczne godziny pracy i pracę w niekorporacyjnym środowisku pracy
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w Częstochowie
  • Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych

Przekonaj się sam jak dużo korzyści może wprowadzić system SolEX B2B dla Twojej firmy

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną prezentację systemu